sparkles

tel. 17 853 44 63 lub 883 595 353

Pół godziny dla nóg

Zabiegi presoterapii RzeszówZmęczenie po całym dniu pracy, uczucie ciężkości i utraty formy to niemal norma po przestawieniu się z trybu wakacyjnego na tryb zapracowanej codzienności. Stan ten można skutecznie poprawić dzięki zabiegowi presoterapii, który oczyszcza i odżywia cały organizm usprawniając krążenie krwi i limfy.

Zabieg presoterapii jest dość nietypowy, gdyż odbywa się go w… kombinezonie obejmującym swym zasięgiem stopy, łydki, uda i brzuch. Począwszy od stóp poszczególne człony kombinezonu wypełniane są powietrzem, dzięki czemu pod wpływem wytworzonego ciśnienia krew i limfa zostają przepchnięte do najbliższych węzłów chłonnych, zaś skóra dodatkowo podlega odżywieniu.

Do widocznych od razu efektów zabiegu presoterapii zaliczyć można: likwidację obrzęków i zastojów wodnych, uczucie lekkości i poprawę kolorytu skóry. Przy okazji usunięta zostaje rozbita tkanka tłuszczowa. Najlepszy efekt przynosi powtarzanie zabiegu dwa razy w tygodniu odbywane w seriach po 9, 18 lub 27 spotkań.

Zabieg presoterapii Rzeszów

Zabiegi presoterapii Rzeszów – efekty

 

Należy też pamiętać, by przed zabiegiem skóra była oczyszczona z wszelkich kremów i kosmetyków, co stanowi obowiązkowy warunek odbycia presoterapii. Zabieg ten nie jest przeznaczony dla wszystkich klientek, gdyż w przypadku chorób serca, niewydolności oddechowej, wątroby bądź nerek, choroby nowotworowej bądź endykronologicznej a także epilepsji nie jest on w ogóle wskazany. Udział w presoterapii wykluczają także aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybiczne, stosowanie rozrusznika serca albo metalowych protez.

Warto na koniec nadmienić, iż presoterapia jest naturalnym i cennym uzupełnieniem terapii antycellulitowych i wyszczuplających.

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter