sparkles

tel. 17 853 44 63 lub 883 595 353

Błotny zabieg wyszczuplający

Błotny zabieg wyszczuplający

Zima jest dobrym czasem na podjęcie pracy nad wyszczupleniem ciała i przygotowaniem figury na nowy sezon. W tych działaniach pomocny może się okazać zabieg body wrapping. Przynosi on efekty odchudzające, w prosty sposób łączy działanie wyszczuplającego masażu i podwyższonej temperatury. Zabieg ten dedykowany jest przede wszystkim tym, którzy chcą stracić powyżej 5 kilogramów. Błotny zabieg wyszczuplający łączy orientalne zapachy z silnie skoncentrowanymi składnikami, pobudza zmysły, zapewniając przyjemny relaks.

Body wrapping składa się z trzech etapów. Na początku należy zastosować peeling solny całego ciała z ekstraktem z pomarańczy i minerałami z Morza Martwego, by składniki aktywne mogły łatwiej penetrować w głąb oczyszczonej skóry. Kolejny etap to po prostu trwające pół godziny wmasowanie w skórę nawilżającego, wygładzającego preparatu przy użyciu rozgrzewającej orientalnej oliwki na bazie oleju słonecznikowego, olejku cynamonowego i goździkowego oraz ekstraktu z imbiru. Po tym etapie skóra jest odżywiona i dotleniona. W ostatniej części zabiegu, trwającej trzy kwadranse i mającej charakter rozgrzewający, owijamy folią całe ciało i zawijamy w kocu termicznym w celu otwarcia porów aby wzmocnić efekt przenikania składników aktywnych w głąb skóry. Wszystkie te czynności nawilżają skórę i pobudzają ją. Efektem ostatecznym jest przede wszystkim wymodelowanie sylwetki. Cały zabieg trwa półtorej godziny, zaś w celu uzyskania pożądanych efektów warto odbywać go dwa razy w tygodniu.

Niestety, dla wykonania błotnego zabiegu wyszczuplającego istnieją pewne przeciwwskazania. Nie może go odbyć osoba cierpiąca na zapalenie żył, ze skłonnością do krwotoków, pękania naczynek, z aktywną infekcją bakteryjną, wirusową oraz grzybiczną, w czasie ciąży bądź menstruacji, cierpiąca na nowotwór, niezidentyfikowane zmiany skórne, niewyregulowane nadciśnienie, choroby serca bądź nadczynność tarczycy.

W pozostałych przypadkach jest jak najbardziej wskazany. Tym bardziej, iż zapewnia relaksujące i przyjemne półtorej godziny.

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter