sparkles

tel. 17 853 44 63 lub 883 595 353

Termoterapia – rozgrzewająca moc papryczek chili

Zbliża się okres zimowy, warto pomyśleć o rozgrzaniu naszej skóry. Służy temu specjalny zabieg, który nie tylko rozgrzewa, ale przede wszystkim powoduje ujędrnienie i odżywienie skóry, poprawia jej sprężystość oraz elastyczność, na dodatek wyszczupla i redukuje cellulit.

Ten szczególny zabieg trwa tylko około 20 minut. Wykorzystuje się do niego specjalną emulsję, która posiada działanie odchudzające a także antycellulitowe. Tajemnica szybkiego i długotrwałego zarazem rozgrzania skóry kryje się między innymi w papryczkach chili, które stanowią jeden ze składników wspomnianej emulsji. Samo rozgrzanie jest procesem intensywnym i długo utrzymującym się w tkance podskórnej, podwyższoną temperaturę można zauważyć nawet cztery godziny po przeprowadzeniu zabiegu. Zastosowana emulsja potrafi działać aż dwie doby, stad też codzienne stosowanie termoterapii nie jest polecane.

Nie dla każdego wskazane jest tak intensywne rozgrzanie skóry. Ewidentnie nie służą temu: nadwrażliwość na składniki preparatu, otwarte rany na skórze czy też zaburzenia krążenia. Oprócz tego, nawet gdy wydaje nam się, że przeciwwskazania nie istnieją, dla większego bezpieczeństwa przed zabiegiem wykonywana jest próba tolerancji.

Jeśli szczęśliwie okaże się, że nasz organizm jest gotowy na zastosowanie termoterapii, możemy regularnie raz bądź dwa razy w tygodniu praktykować wspomniany zabieg. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać, wygląd skóry poprawi się, zaś organizm będzie bardziej odporny na zmiany temperatur.

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter