sparkles

tel. 17 853 44 63 lub 883 595 353

Wiosenne odmłodzenie twarzy, szyi i dekoltu

Wiosna coraz bliżej, czas intensywniej popracować nad wyglądem skóry, która teraz znacznie bardziej będzie eksponowana, niż w martwym sezonie zimowym. W pierwszej kolejności warto zadbać o twarz, najlepiej od razu w zestawieniu z szyją i dekoltem, co tworzy naturalny całokształt. Właśnie masaż twarzy, szyi i dekoltu to delikatny, ale dający liczne efekty zabieg, który w zależności od techniki jego wykonania może być relaksacyjny, leczniczy lub pobudzający. Każdy znajdzie więc w nim pożądany efekt, którego oczekuje najbardziej.

Wspomniany masaż jest zabiegiem relaksującym i stymulującym. Do jego podstawowych efektów zaliczyć można wygładzanie zmarszczek, poprawę owalu twarzy a także usunięcie napięcia w mięśniach. Poza tym w widoczny sposób odmładza i daje uczucie odprężenia. Do innych pozytywnych skutków masażu twarzy, szyi i dekoltu zaliczyć można także ujędrnienie, wygładzenie i uelastycznienie tkanki skórnej oraz podskórnej.

Zabieg ten zawsze wykazuje korzystne oddziaływanie na naszą skórę, istnieją jednak szczególne wskazania i zalecenia do jego wykonania, przede wszystkim dla osób z pojawiającymi się zmarszczkami, osłabieniem kondycji skóry, brakiem elastyczności i ogólnym zmęczeniem skóry. Warto nadmienić, iż do masażu wykorzystywane są niekiedy preparaty wspomagające, który dodatkowo aktywizują skórę do działania pobudzając krążenie powierzchniowe. W ten sposób usprawnia się też działanie gruczołów podskórnych mających wpływ na cerę.

Sam zabieg trwa zaledwie około 30 minut. Jego częstotliwość ustalana jest indywidualnie, w zależności od zaistniałych potrzeb. Nie ma tu sztywnych ram ani cykli, co tym bardziej winno zachęcać do skorzystania z masażu twarzy, szyi i dekoltu.

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter