sparkles

tel. 17 853 44 63 lub 883 595 353

Redukcja tkanki tłuszczowej dzięki termolipolizie

Koniec roku sprzyja podejmowaniu noworocznych postanowień. Choć nie zawsze starcza nam wytrwałości, by realizować je przez cały rok, warto choćby spróbować. Jednym z najczęstszych postanowień, nie tylko noworocznych z resztą, jest redukcja tkanki tłuszczowej. Postanowienie takie łatwiej będzie wypełnić korzystając regularnie z odpowiedniego zabiegu, który stanie się sprzymierzeńcem naszego zamysłu.

Doskonale do tego celu nadaje się zabieg termolipolizy. Wykorzystuje on promieniowanie podczerwone wnikające w głąb skóry do głębokości 4-6 centymetrów. Proponowany zabieg świetnie nadaje się do leczenia dużego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Oprócz tego jest też pomocny w leczeniu cellulitu twardego i włóknistego. Do innych pozytywnych efektów termoterapii zaliczyć można chociażby wysmuklanie i modelowanie sylwetki, odprężenie, zmniejszenie bólu, napięcia, zmęczenia a także wygładzenie i odżywienie skóry.

By nasze postanowienie mogło się zrealizować i przynieść oczekiwany efekt z zabiegu należy korzystać dwa razy w tygodniu. W ten sposób już po 2,5 miesiąca uzyskamy znaczną redukcję wagi (nawet do 4 kg) i ilości tkanki tłuszczowej, przygotowując nasze ciało na wiosnę.

Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie do zabiegu. Przed jego odbyciem należy wypić 2 litry wody dziennie, nadto wskazane jest odpowiednie zmodyfikowanie diety, co dodatkowo wspomoże i przyspieszy pożądany efekt.

Korzystając z termolipolizy przyczyniamy się również do usuwania wielu dolegliwości i ogólnego poprawienia kondycji organizmu. Warto nadmienić, iż zabieg ten, oprócz redukcji tkanki tłuszczowej, poprawia dotlenienie i odżywienie tkanek, przyśpiesza metabolizm oraz pomaga organizmowi w pozbyciu się toksyn.

Zabieg niestety nie jest przeznaczony dla wszystkich, należy bowiem pamiętać, iż przeciwwskazaniem dla niego są chociażby: zakażenie, ciąża, menstruacja, krwotoki, choroba nowotworowa bądź naczyń krwionośnych, oparzenia i obrzęki, niewydolność jakiegokolwiek narządu lub układu. Jeśli nie mamy takich przeciwwskazań, warto zmierzyć się z noworocznym postanowieniem.

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter