sparkles

tel. 17 853 44 63 lub 883 595 353

Wakacje wśród fal… radiowych

Okres wakacyjny sprzyja rozmaitym innowacjom i eksperymentom, To właśnie w tym czasie wychodzimy poza rozwiązania rutynowe, jesteśmy otwarci na nowości, chętnie angażujemy się w nowe inicjatywy. Korzystając z większej, niż zwykle ilości wolnego czasu, warto zdecydować się na coś szczególnego. Odpowiedzią na tak postawione wyzwanie może być chociażby zabieg z użyciem… fal radiowych. Ten zdawałoby się egzotyczny eksperyment można przeprowadzać w układzie 5-8 sesji zabiegowych co 7-10 dni.

Wykorzystywane przy zabiegu fale radiowe docierają do wnętrza skóry zmieniając się w ciepło. Wskutek ich działania intensywne rozgrzanie fibroblastów powoduje znaczne pobudzenie ich aktywności. Produkcja większej ilości włókien powoduje wygładzenie zmarszczek, poprawia jędrność i elastyczność skóry, a także zapobiega powstawaniu kolejnych zmarszczek. Niepozorne rozgrzewające fale przynoszą więc pozytywny i niespodziewany efekt.

Do sprawdzonych i pewnych efektów działania wspomnianych fal należą m. in. likwidacja świeżych rozstępów, zmniejszenie blizn, starych rozstępów, ujędrnienie skóry ciała, ramion i dekoltu

Należy przy tym nadmienić, iż wakacyjny pomysł na zabiegi z użyciem fal radiowych nie jest przeznaczony dla wszystkich. Nie mogą go stosować kobiety w ciąży bądź w okresie karmienia piersią a także osoby ze świeżą opalenizną, rozrusznikiem serca i metalowymi implantami w okolicy poddawanej zabiegowi bądź pacjenci z uszkodzeniami skóry, oparzeniami bądź obrzękami lub aktywna infekcją bakteryjną.

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter