sparkles

tel. 17 853 44 63 lub 883 595 353

Nasz gabinet

Dlaczego My?
Jesteśmy jedynym Salonem Kosmetyki Estetycznej w Rzeszowie zajmującym się modelowaniem sylwetki przy użyciu unikatowego sprzętu w połączeniu z dietetyką. Promujemy zdrowy tryb życia. Dążymy do tego, jeśli pojawi się myśl u naszych przyszłych i obecnych Klientów kto może mi pomóc w zakresie – odchudzanie Rzeszów to tylko z nami.
Dysponujemy bardzo dogodnym dojazdem do Salonu oraz przestronnym parkingiem dla naszych Klientów. Świadczymy wysoką jakość usług w przystępnych cenach i zdecydowanie najatrakcyjniejszych w mieście. Oferujemy szeroką gamę zabiegów promocyjnych oraz voucherów na różne zabiegi kosmetyczne. W naszej ofercie dostępne są zabiegi dla wszystkich. Co nas wyróżnia, to niebanalne podejście do obsługi Klienta, którego staramy się „dopieścić” na każdym etapie naszych usług czy zabiegów.

Nasi pracownicy są wysoko wykwalifikowaną kadrą po specjalistycznych i kierunkowych studiach. Zawsze służą dobrą radą a w swoją pracę wkładają serce. Szczegółowy opis każdego pracownika znajdą Państwo w dziale „personel”. Dużą wagę przywiązujemy do stworzenia przyjaznej atmosfery, w której możecie się czuć Państwo jak u siebie w domu, tylko, że u nas to My dbamy o Państwa jak najlepsze samopoczucie:)

IMG_0997
Na koniec wspomnę o innowacyjnym połączeniu zabiegów co wprowadziliśmy jako pierwsi w Rzeszowie i jesteśmy liderem na rynku.

Atutem naszego salonu jest również dział zajmujący się redukcją owłosienia a także trwałym usuwaniem owłosienia. Główną metodą w której się specjalizujemy jest fotodepilacja IPL (terapia intensywnym światłem – depilacja laserowa Rzeszów), oprócz tego korzystamy z najnowszej technologii na bazie naturalnych składników epilfree. Metody redukcji owłosienia, a także zabiegi wyszczuplające są dobierane na indywidualnych konsultacjach, które pozwalają na określenie celu oraz kierunku działania – wyszczuplanie Rzeszów.

IDEĄ ESTHETIC-MED
Jest połączenie innowacyjnych zabiegów wyszczuplających przy użyciu maszyn mających na celu poprawienie stanu ciała, lepsze samopoczucie oraz zmniejszenie ryzyka chorób związanych z nadwagą. Wykorzystanie najnowszych urządzeń staje się dostępne dla wszystkich klientów w ramach abonamentu miesięcznego, który gwarantuje korzystną cenę, kompleksową dbałość o klienta oraz wysoką jakość usług. Nasz salon daję możliwość połączenia zabiegów wyszczuplających pod kontrolą dietetyka, a także szeroką gamę usług upiększających. Odmładzanie skóry, ujędrnianie skóry, czy wszelkiego rodzaju zabiegi na ciało oraz zabiegi odchudzające Rzeszów to nasza specjalność.

Aby umówić się na wybrany zabieg w naszym salonie zapraszamy do kontaktu telefonicznie: 17 853 44 63 lub 883 595 353 mailowo: recepcja@esthetic-med.pl wirtualnie:
Zarezerwuj online

Nasz salon jest czynny: pn.-pt. 9.00-20.00, sob. 8.00-14.00.
Serdecznie zapraszamy.

 

  • Facebook
  • Google+
  • Twitter